Sauny - oferta różnego rodzaju saun, gotowych i na wymiar

Sauny

Dobra sauna to przede wszystkim sauna z drewna,
najwyższej jakości drewna!

Jasne, że wykonamy saunę ze szkła, jeśli taki jest trend, ale serce będzie nas boleć :)

Dobra sauna to wygodna sauna – dostosowana do ilości użytkowników, ich wzrostu itp.

Chętnie doradzimy, narysujemy, wytłumaczymy, by nie tylko duża sauna w pokoju kąpielowym, ale i wciśnięta w kąt łazienki kabina sauny miała swój charakter i dawała przyjemność z kąpieli.

Dobra sauna ma też dobrze dobrany piec – jego moc. Piec w saunie powinien zapewniać osiąganie i podtrzymywanie optymalnych temperatur. Nie trzeba go ustawiać na maksimum, tak jak nie trzeba wciskać gazu na maksa, ale jeśli chcesz skorzystać z pełnego cyklu saunowania na wszystkich poziomach ław – musisz mieć do dyspozycji kompletny zakres temperatury.

Dobra sauna to też ładna sauna – w końcu chodzi o relaks. Otwierasz oczy w saunie i widzisz delikatne zaoblenia ław, odpowiednie podświetlenie, równe, dokładnie ułożone odeskowanie. Spoglądasz na nią z zewnątrz i po prostu Ci się podoba. Tak ma być.

I słowo od Malwiny:)

wykonamy pod indywidualny koncert życzeń klienta, natomiast jeśli pomysły będą do bani znowu doradzę, wytłumaczę. No i koniecznie opcje dodatkowe: koloroterapia (kilka wersji), panele solne, ławy profilowane itp.

Zadzwoń i sprawdź: 781-888-879

A więc, będzie solidnie i ładnie!