Sauny|Kabiny infrared, podczerwieni - gotowe i na wymiar

Infrared

Dobrze dobrane promienniki
i wysokiej jakości drewno

Pamiętajmy tworząc kabinę o zasięgu pracy IR!

Kabiny Infrared wykorzystują energię podczerwieni, która ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie, jak w przypadku saun tradycyjnych- powietrze w pomieszczeniu. (patrz: rysunki)

Dzięki temu kąpiele w kabinach Infrared nie wymagają wysokich temperatur– wystarczy 30-60 °C. Taki zakres ciepła jest bezpieczny dla układu sercowo-naczyniowego, co sprawia, że kąpiele te są dobre niemal dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji zdrowotnej.

DLACZEGO INFRARED?

Kabiny infrared nie potrzebują wiele miejsca i są łatwe zarówno w montażu jak i w obsłudze. Kabina IR może być zamontowana praktycznie w każdym miejscu. Wystarczy niewielka przestrzeń, by postawić tam kabinę i podpiąć jednym kablem do prądu.

Co charakterystyczne, koszt seansu w kabinie Infrared jest bez porównania niższy niż w saunach tradycyjnych.

Szeroki wybór modeli oraz wykonanie „pod zlecenie” pozwala dobrać kabinę wedle własnych potrzeb: może to być duża luksusowo wyposażona kabina w wiejskiej willi ale może to też być malutka kabina w domowej łazience czy w hotelowym pokoju.

Modele z naszego asortymentu na pewno sprostają Państwa wymaganiom. Każdy szczegół zaprojektowany został tak, by umilić domowe seanse spa.

A więc, będzie solidnie i ładnie!