Sauny na wymiar - od projektu po wykonanie

Sauny na wymiar

Idealnie dopasowana do każdego kątka!

Mierzymy! Projektujemy! Wykonujemy!

Jeśli okaże się że żaden z wybranych modeli gotowych nie pasuje w miejsce przeznaczone na saunę, to dla nas żaden problem! Wykonamy saunę na wymiar idealnie dopasowaną do pomieszczenia. Dla nas żadną przeszkodą nie są skosy na poddaszu czy inne nieregularne kształty pomieszczenia.

Sauna wykonana na wymiar oznacza pełną dowolność w wyborze drewna, opcji dodatkowych i wykonania wszelkich detali takich jak np. ściany zewnętrze, które mogę być wykończone dowolnym materiałem, nie koniecznie drewnem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, doradzamy i projektujemy, tak by finalnie sauna była piękna i funkcjonalna. Oferujemy szeroki wybór drewna najwyższej jakości. Ściany sauny wykonane mogą być ze: świerku, sosny, osiki, jodły, cedru.

Ławy natomiast w standardzie wykonujemy z afrykańskiego drewna Abachi, które charakteryzuje się niskim współczynnikiem akumulacji ciepła w związku z czym doskonale nadaje się na ławy sauny i wszystkie inne elementy, które mogą bezpośrednio dotykać skóry.

Doskonała, funkcjonalna i piękna kabina to już pół sukcesu, drugą połowę stanowi odpowiednio dobrany piec. Oczywiście, zajmiemy się również jego doborem.

Jeśli jesteś zainteresowany sauną na wymiar zachęcam do kontaktu! :)

Zrealizujemy Twoje marzenia!